Napsali o nás

V Radnici č. 30/2020 vyšla opět pozvánka na “Bazárek (nejen) pro kulíšky“. Elektronická verze novin je k dispozici zde.

Zúčastnili jsme se setkání dobrovolníků ve FN Hradec Králové, kde jsme měli možnost přiblížit naši činnost na Dětské klinice. Článek o setkání naleznete zde.

Pozvánka na “Bazárek pro kulíšky” vyšla v Radnici č. 37/2019, online verze novin k dispozici zde.

Článek o 1. ročníku setkání rodin předčasně narozných dětí a personálu FN Hradec Králové na webu nemocnice, dostupný zde.

2 komentáře: „Napsali o nás

 • 28 září, 2022 (10:35 am)
  Trvalý odkaz

  Ivetka Koutová, koordinátorka a předsedkyně projektu Motýlek, je úžasná bytost, stále plná energie a pozitivní nálady! Nejen že neúnavně pomáhá a podporuje rodiny předčasně narozených dětí, ale přináší radost i nám, zdravotnickému personálu z Dětské kliniky ve FNHK! Je pro naše maminky i nás úžasnou podporou a důkazem, že naše práce má smysl, protože její milá duše nás vždy nabije, když se sami cítíme unavení! Ivetko, jsme rádi, že Tě máme a za vše moc děkujeme! Prosím, pokud můžete, podpořte projekt Motýlek, má to smysl!

  Reagovat
 • 7 října, 2022 (5:21 am)
  Trvalý odkaz

  Paní Ivetka Koutová je úžasný člověk se srdcem na správném místě. V této nelehké době si troufám říct že je i takovým andělem👼 pro maminky,které to nemají vůbec jednoduché . Pomáhá a věnuje jim svůj čas. Přeji vám a vaší neziskovce at se i nadále daří a ať máte stále hodně pozitivní energie, dělat pro lidi to co dává smysl❤️.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *