“Charitativní bazárek (nejen) pro kulíšky” podruhé

V sobotu 3. 10. 2020 se uskuteční 2. ročník dobročinného bazaru dětského podzimního a zimního oblečení pro školáky i miminka. Dále zde budete moci zakoupit hračky, knihy a další potřeby pro děti. Přijďte svým dětem doplnit šatník nebo můžete jen dorazit, abyste nás podpořili.

Na bazárek budete moci zavítat mezi 10. až 16. hodinou do prostor Sboru kněze Ambrože v ulici Ambrožova 729/1, Hradec Králové 500 02.

Výtěžek z prodeje bude použit na podporu předčasně narozených nebo nemocných dětí a jejich rodičů.

Za poskytnuté prostory děkujeme NO CČSH. Věci k prodeji nepřijímáme, nejedná se o prodejní burzu.

2 komentáře: „“Charitativní bazárek (nejen) pro kulíšky” podruhé

 • 21 září, 2020 (5:56 am)
  Permalink

  Dobrý den, budu krátce po porodu, ale po první dceři mám mnozství věcí, které bych ráda bazárku poskytla. Nebudu se ale moct zúčastnit osobně.Mohla bych věci jen darovat a prodali byste je vy? Díky! Svatava Vašková

  Reagovat
  • 23 září, 2020 (6:35 am)
   Permalink

   Dobrý den, moc děkujeme za nabídku i za to, že nás chcete podpořit. Mnoho oblečení nám však zůstalo ještě z loňského bazárku. Bohužel nemáme takovou kapacitu, abychom mohli přijímat další, už nyní pro nás nastal velký problém, že jsme kvůli koronaviru nepořádali bazar na jaře, jak jsme měli původně v plánu. Pokud byste chtěla podpořit podpořit předčasně narozených dětí a jejich rodiče i jinak, můžete tak učinit také přímo přes https://www.darujme.cz/organizace/1200498, kde si můžete vybrat jeden ze tří projektů, který Vás nejvíce osloví – Malí bojovníci, Klubovna “Motýlek” nebo Komunitní půjčovna, případně máme weidgety přímo na našem webu. Každé formy pomoci si velmi vážíme.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *